Google+

mechaniczne i elektroniczne

systemy kontroli dostępu

Systemy zamków elektronicznych

Z oferty zamków elektronicznych firmy TESA, firma PHU Mirpol proponuje i z powodzeniem instaluje kilka doskonałych modeli rozwiązań:

Do nich należą: klamka kodowana / Code handle; elektroniczny cylinder w technologii zbliżeniowej RFID lub Wirelles / STK proximity cylinder oraz elektroniczny cylinder w technologii zbliżeniowej / CTEC proximity cylinder.

Ww. systemy spełniają najnowocześniejsze wymagania dotyczące zintegrowanych systemów zamknięć. Zostały tak zaprojektowane, aby przy zachowaniu możliwie najlepszego poziomu cenowego uzyskać maksymalne bezpieczeństwo, wygodę oraz bogatą ich funkcjonalność.

Systemy te charakteryzują się łatwą adaptacją i instalacją do istniejących zamków i drzwi w obiekcie (takich jak drzwi wejściowe, awaryjne, szklane, barierki i szlabany, garaże, szafki, itp.).

Inwestycja w oferowane przez firmę PHU Mirpol rozwiązania są bardzo opłacalne, gdyż oprócz braku konieczności instalowania drogiego i często zawodnego okablowania zasilania elektrycznego, są proste i łatwe w instalacji, uruchomieniu oraz dalszej konserwacji. Istnieje możliwość dowolnej dalszej rozbudowy o kolejne elementy systemu jak również wszystkie urządzenia mogą być przeniesione i ponownie zainstalowane z jednej lokalizacji do drugiej.

 

X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję