Google+

mechaniczne i elektroniczne

systemy kontroli dostępu

ID Reader

ID Reader jest oprogramowaniem, który umożliwia automatyczne przesyłanie danych tekstowych z dokumentów osobistych (paszportów, legitymacji, itp) do różnych aplikacji biznesowych w ciągu kilku sekund.

Ta funkcja działa w sposób, który po tym jak dokument został zeskanowany, ID Reader automatycznie rozpoznaje typ dokumentu, a następnie pobiera wszystkie dane tekstowe z zeskanowanego obrazu. Gdy proces się zakończy, ID Reader wysyła dane wraz z obrazem twarzy, obrazem podpisu i obrazem całego dokumentu do aplikacji biznesowych.

ID Reader nie przechowuje żadnych danych, służy tylko do przenoszenia danych z dokumentów osobistych do danej bazy klienta  (od której zaczyna się proces skanowania).

ID Reader bazuje na "przetwarzaniu obrazu" oraz technologii "OCR" (Optical Character Recognition).

Obsługuje wszystkie paszporty, dowody osobiste, identyfikatory, itp. wystawione według międzynarodowych standardów ICAO 9303 (paszporty z wszystkich krajów europejskich i z większości świata) oraz inne dokumenty osobiste z całego świata. Baza danych zawiera ponad 1300 szablonów dokumentów z całego świata. Ponadto baza danych jest stale aktualizowana w nowych wersjach dokumentów.
ID Reader jest oprogramowaniem, który obsługuje znaki specjalne, w tym równiez polskie znaki (ś, ć, ż,  ź, itp ...)

Oprogramowanie to korzysta z wysokiej jakości skanerów o małych wymiarach, które są przeznaczone do skanowania dużych ilości dokumentów, w krótkim okresie czasu. Skanery stanowią idealne rozwiązanie do użytku w recepcjach, punktach przyjęcia klienta lub innych punktach  biznesowych.

Praca z dużą ilością dokumentów osobistych wymaga szczególnej uwagi do ochrony danych. Chociaż ID Reader nie zawiera bazy danych, zawiera mechanizmy ochrony, takie jak konwersja obrazów do 150 dpi, konwersja obrazów do skali szarości (opcja) i tekstowy znak wodny na obraz całego dokumentu z nazwą firmy.

ID Reader wpływa na codzienną pracę twojej firmy na wiele sposobów!
ID Reader oszczędza pieniądze (zmniejsza wydatki na papier i tusz) i czas (wpisywanie danych osobowych w aplikacji biznesowej po opuszczeniu przez klienta front office).

Obraz twarzy w aplikacji umożliwia personalizację usług. Jednocześnie zwiększa się poziom bezpieczeństwa, ponieważ można sprawdzić klienta/ osobę z dowolnego komputera w systemie (front office, bezpieczeństwo ...).

Korzyści wynikające z oprogramowania ID Reader:

  • Oszczędza czas - przyśpieszając rejestrację Gościa, co w konsekwencji powoduje wyższą wydajność pracy w recepcji,
  • Zwiększa poziom bezpieczeństwa - zapisując bezpośrednio obraz dokumentu do wskazanej bazy danych,
  • Zwiększa dokładność - zmniejszając ilość popełnianych ewentualnych błędów przy przepisywyniu danych przez człowieka,
  • Zmniejsza koszty - i tym samym zwiększa zyski
  • Oszczędza miejsce - digitalizując całe archiwum recepcji.
X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję