Google+

mechaniczne i elektroniczne

systemy kontroli dostępu

e-zamki serii SPY

Technologia i właściwości e-zamka serii SPY

TESA SPY jest nowym rewolucyjnym rozwiązaniem w dziedzinie zamknięć, którego zadaniem jest zmienić sposób, w jaki postrzega się projekty i technologie ochrony hotelu. 

Elektroniczne zamki w technologii karty zbliżeniowej firma TESA oferuje od kilku lat, ale nowy zamek wyróżnia się nietypowym kształtem. Zajmuje on na drzwiach niewiele miejsca i wpisuje się w oczekiwania współczesnych projektantów hoteli. Można śmiało powiedzieć, że nowy zamek pasuje do każdych drzwi.

TESA zrewolucjonizowała estetykę swoich zamków hotelowych poprzez wdrożenie nowej stylistyki SPY w nowoczesnej technologii zbliżeniowej. Zamki można stosować do wielu typów drzwi. Technologia zbliżeniowa pozwala na zastąpienie karty, np. zegarkiem, bransoletką, breloczkiem, itp., co sprawia, że w obiektach rekreacyjnych lub Spa gość swobodnie korzysta z zabiegów i usług rekreacyjnych.

E-zamki tej serii występują w kilku rodzajach użytej technologii:

E-zamek w oparciu o kartę zbliżeniową RFIDmodel SPY Proximity (również w wersji Wireless), model SPY Design (również w wersji Wireless), oraz e-zamek w oparciu o dualną kartę magnetyczną i zbliżeniową RFID - model SPY Design Duaal (również w wersji Wireless). 

X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję