Google+

mechaniczne i elektroniczne

systemy kontroli dostępu

model DONNA Standard

Technologia karty z paskiem magnetycznym.

Zamki w oparciu o kartę magnetyczną to najczęściej stosowany i rozpowszechniony system kontroli dostępu do pokoi.

System uzanany jako efektywny (dostarcza podstawową kontrolę dostępu do całego hotelu) i oszczędny (ze względu na realnie niski koszt karty magnetycznej).

Technologia ta umożliwia kodowanie danych na 2-óch z 3-ech dostępnych ścieżek paska magnetycznego. Stosowane są zarówno karty o niskiej (LoCo) jak i o wysokiej (HiCo) koercji. Możliwe jest kodowanie kodów ISO umożliwiające zintegrowanie karty z innymi aplikacjami dostępnymi w obiekcie. dużą zaletą tego systemu jest bardzo łatwe, bezpieczne (i relatywnie tanie) anulowanie każdej utraconej karty funkcjonującej w obiekcie.

E-zamek w wersji off-line, nie wymagający żadnego okablowania, szybki i łatwy w montażu, dostosowany do praktycznie każdego rodzaju drzwi. Zasilany jest z kompletu ogniw bateryjnych zapewniając niski koszt eksploatacji.

Pamięć nieulotna w e-zamku umożliwia rejestr ostatnich 1.000 zdarzeń (otwarcia i próby wejścia)jak również obsługuje do 1.500 jego użytkowników. Jak w standardowym systemie tzw. klucza Master Key, zamki umożłiwiają zaprogramowanie dowolnej hierarchi otwarć, do 65.000 użytkowników w hotelu.Zamek oferuje szeroki zakres funkcji celem dostosowania się do wybranego rodzaju dostępu (pokój, sale konferencyjne, biura, wejścia, garaże, itp). 

Klamka porusza się swobodnie, gdy dostęp do pokoju nie został nadany przez kartę magnetyczną. Opcjonalnie: istnieje możliwość wyposażenia e-zamka we wkładkę mechaniczną do awaryjnego otwarcia e-zamka kluczem. Opcjonalnie: istnieje model z dodatkową klawiaturą numeryczną z kodem PIN. Opcjonalnie: występuje również w wersji EXTREME, do stosowania na drzwiach będących na zewnątrz budynku. e-zamek w tej wersji jest wodoodporny i dostosowany do wszystkich warunków klimatycznych.

X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję