Google+

mechaniczne i elektroniczne

systemy kontroli dostępu

karty zbliżeniowe

Karty zbliżeniowe oferowane przez PHU Mirpol pracują w systemach kompatybilnych z systemami e-zamków, obsługujące najpopularniejsze standardy: UNIQUE, dla częstotliwości 125 kHz oraz MIFARE (Mifare 1k; Mifare Ultralight) dla częstotliwości 13,56 MHz. Karty wykonane są z materiału PVC z zalaminowanym wewnątrz modułem zbliżeniowym. Karty mogą być w postaci karty białej lub z dowolnym nadrukiem. Możliwe jest umieszczenie na karcie opcji dodatkowych, np. miejsca do podpisu, paska magnetycznego (LoCo, HiCo), modułu stykowego - chipu (karta dualna), itp. oferujemy również karty dualne z modułem Mifare 13,56 MHz + Unique 125 kHz.

Dzięki komunikacji bezprzewodowej karta zbliżeniowa jest prostsza w obsłudze (nie ma potrzeby przesuwania karty przez czytnik), ale równiez trwalsza od karty magnetycznej lub chipowej, które mogą ulec szybszemu mechanicznemu zużyciu.

Parametry karty Unique:

- karta tylko do odczytu. częstotliwość pracy: 125 kHz, pamięć całkowita: 64 bity (tylko do odczytu) 64 bitowy unikalny nr identyfikacyjny.

Parametry karty Mifare:

- karta do odczytu i zapisu, częstotliwość pracy: 13,56 MHz, pamięć całkowita: EEPROM 1 kbajt, kodowanie danych, definiowany przez uzytkownika dostęp do każdego bloku pamięci, możliwość umieszczenia do 16 różnych aplikacji w module, unikalny nr seryjny.

 

 

X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję