Google+

mechaniczne i elektroniczne

systemy kontroli dostępu

Przerywniki prądu

Montaż przerywnika prądu w pokoju w znaczący sposób ogranicza wydatki energii elektrycznej w obiekcie (ok. 30%).

Poprawia rentowność obiektu ograniczając zużycie energii elektrycznej w czasie, gdy pokój nie jest zajęty.

Kolorowe diody LED zainstalowane na froncie przerywnika prądu ułatwiają włożenie karty w ciemności. Wyjęcie karty z przerywnika (w momencie wyjścia użytkownika z pokoju) powoduje załączenie tzw. funkcji "zwłoki wyłączenia energii", co umożliwia spokojne opuszczenie pokoju.  

Modele przerywników prądu

1. przerywnik prosty (Standard energy savers). Umożliwia włączenie energii elektrycznej po włożeniu karty plastikowej.

2. przerywnik inteligentny na kartę magnetyczną (Magnetic stripe intelligent). Zaprojektowany specjalnie do systemu e-zamków na kartę magnetyczną. Urządzenie jest w stanie rozpoznać i rozróżnić indywidualne karty użytkownika, karty pracowników lub karty obsługi, itp. Dzięki tym funkcjom przerywnik w tej wersji odpowiada za funkcjonowanie wcześniej zaprogramowanych urządzeń w pokoju, np. TV, klimatyzacja, oświetlenie, itp.

3. przerywnik inteligentny na kartę zbliżeniową (SmartAir stripe intelligent). Zaprojektowany specjalnie do systemu e-zamków na kartę zbliżeniową. Urządzenie jest w stanie rozpoznać i rozróżnić indywidualne karty użytkownika, karty pracowników lub karty obsługi, itp. Dzięki tym funkcjom przerywnik w tej wersji odpowiada za funkcjonowanie wczesniej zaprogramowanych urządzeń w pokoju, np. TV, klimatyzacja, oświetlenie, itp.

X
OK, przeczytaj więcej
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję